f T-Döner | Reel Yazılım Doğrulama başarısız
Hakkımızda

Nisan 2022'de kurulan şirketimiz kısa zamanda önemli işlere imza atarak gelişmesine hızla devam ediyor. Genç ve dinamik ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Bize ulaşın

T-Döner

T-Döner

T-Döner, “Everybody Loves Döner” mottosuyla Dünya’da döner ve dönerli ürünler için çok daha lezzetli, ulaşılabilir ve sıra dışı lezzetteler sunmaktadır. Etin yatay şekilden dikey şekle getirilerek pişirilmesiyle icat edilen döner, birçok kültürden etkilenerek bugünkü geleneksel haline gelmiş, şu an ise özel üretilen etlerimiz ve eşsiz kombinasyonlarımızla en lezzetli halini bulmuştur.

Dönerin yeni hali T-Döner, çok özel formlarda dönerli sandviçleri, sayısız denemeler sonucu ortaya çıkan özel sosları ve günlük taze olarak tedarik edilen ekmekleri ve sebzeleriyle müşterilerine ulaştırıyor.

T-Döner App

T-Döner mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar saniyeler içerisinde dilediği T-Döner lezzetini sipariş edebilecek. Bölgeye veya kullanıcıya özel kampanyalardan haberdar olup kendi menülerini yaratabilecek. İster eve sipariş, isterse de T-Döner şubesinde siparişini ve ödemesini tamamlayıp dönerin keyfini çıkaracak!

  • Hizmetler

    Web Tasarım, Mobil Uygulama

  • Sektör

    Gıda

T-Panel

T-Döner web sitesi ve mobil uygulaması, Reel Yazılım tarafından geliştirilen tek bir panelden kolay ve hızlı bir şekilde yönetilebiliyor. Moderatörler istediği zaman istediği içeriği bu panel üzerinden ekleyebilir, çıkarabilir veya güncelleyebilir. Saniyeler içinde yapılan işlem uygulamaya ve web sitesine yansır.