Doğrulama başarısız
Hakkımızda

Nisan 2022'de kurulan şirketimiz kısa zamanda önemli işlere imza atarak gelişmesine hızla devam ediyor. Genç ve dinamik ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Bize ulaşın

Mest Group

Mest Group

Mest Group medikal asistan, hava ambulans ve VIP jet, inşaat, turizm faaliyetleri ve hizmetleri yürüten Kanada merkezli uluslararası bir şirketler grubudur. Kurulduğu günden bu yana sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş, multi-disipliner iş modeli ile fark yaratarak lider bir marka haline gelmiştir.

2022 Ekim ayından itibaren çalışmaya devam ettiğimiz Mest Group ile web tasarımı, mobil uygulama ve özel yazılım olmak üzere 10'dan fazla projeye imza attık. Mest Group, geliştirdiği yeni projelerinin yazılım çözümlerinde Reel Yazılım'ı tercih ediyor.

Mest Card

Mest Card uygulaması, Mest Group bünyesindeki hastalar ve doktorlar için özel tasarlanmıştır. Hastaların sağlık bilgilerini görüntüleyebileceği, doktorlarla iletişime geçebileceği, çeşitli hastaneler veya sağlık merkezlerinden randevu alabileceği özel bir uygulamadır. Mest Card, hastaya hizmetlere daha hızlı ulaşma ayrıcalığı vererek zamandan, emekten ve paradan tasarruf ettirir.

  • Hizmetler

    Web Tasarım, Mobil Uygulama, Özel Yazılımlar

  • Sektör

    Sağlık, Turizm, Ulaşım, İnşaat

Diğer Çalışmalar

Mest Card uygulaması ve Mest Group web sitesi yapımı haricinde; Mest Construction, Mest Health, Elixe Tour, Mest Health, Mest Assistance ve Mest Air markalarının web siteleri Reel Yazılım tarafından yapılmıştır. Mest Group ile çalışma ortaklığımızı devam ettirip projelerini gerçekleştirme sürecinde yardımcı oluyoruz ve dijital dünyada ön plana çıkartıyoruz.